Piš česky!

3týdenní e-mailový kurz pro středně pokročilé studenty

Připravujete se na zkoušku a nevíte, jak se zlepšit v psaní?

Musíte psát v práci česky, ale máte s tím problémy?

Jediný efektivní způsob je hodně psát a učit se z vlastních chyb.

Učíte se gramatiku, chodíte na kurzy, ale pořád děláte chyby, když píšete česky?

Dlouho jsem přemýšlela, jak studentům pomoct, aby se zlepšili v psaní. V klasických kurzech na psaní často není čas. Studenti texty píšou za domácí úkol. Opravený text dostanou často až týden nebo dva potom, co ho napsali, a už nevědí, o čem to bylo. Proto jsem udělala e-mailový kurz plný praktických cvičení a konkrétních tipů, které vám v psaní pomůžou.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Češtinu pro cizince učím víc než 10 let. Za tu dobu jsem úspěšně připravila desítky studentů k různým typům zkoušek. Desítkám studentů jsem pomohla zlepšit jejich psaní. Každý den opravuju studentům jejich texty a vysvětluju, co je dobře, co není dobře a proč to tak je.

E-mailový kurz Piš česky! pro středně pokročilé studenty češtiny je pro vás, jestli už česky něco umíte, ale ještě nejste perfektní, jste středně pokročilí.  V kurzu si vyzkoušíte psát různé typy textů. To vám pomůže zlepšit vaše psaní a přinese vám to více jistoty v každodenní komunikaci nebo třeba u zkoušky z češtiny.

Co se v kurzu naučíte?

  • Naučíte se, jak psát e-mail, dopis, reklamaci nebo motivační dopis v češtině.
  • Vysvětlím vám nejčastější chyby, které středně pokročilí studenti dělají, abyste je VY NEDĚLALI!
  • A hlavně OPRAVÍM vaše texty a pomůžu vám zbavit se VAŠICH CHYB.

Představte si, jak píšete e-maily a dopisy snadno a rychle. Nemusíte ve slovníku hledat každé slovo, protože víte, jaké věty použít. Už nemáte strach napsat jednoduchý text v češtině, protože v tom máte praxi, napsali jste jich hodně a každý další je pro vás lehčí a lehčí.

Líbí se vám ta představa? Přihlaste se do kurzu Piš česky! a psaní si natrénujte!

Každá napsaná věta vás k tomuhle cíli přiblíží víc a víc.

Cena 3týdenního kurzu je 499 Kč.

Cena kurzu je tak NÍZKÁ proto, aby si kurz mohl koupit každý, kdo na své češtině chce pracovat.

Cena kurzu je tak VYSOKÁ proto, aby vás motivovala v kurzu opravdu něco dělat a psát. Nikdo nechce vyhodit investované peníze.

Když jsem se učila anglicky nebo francouzsky, bylo pro mě psaní vždy nejtěžší disciplínou. Učila jsem se gramatiku, dělala gramatická cvičení, ale když jsem potřebovala psát své texty, dělala jsem hodně chyb. Často jsem nevěděla, jestli mám použít takové slovo, nebo nějaké jiné. 

Nechtěla jsem platit individuální lekce a ve skupinových kurzech jsme psali málo nebo vůbec ne. Neměla jsem možnost psaní trénovat.

Když budete psaní zkoušet pravidelně a budete se učit ze svých chyb, je prakticky nemožné, abyste se v psaní nezlepšili. Je to jen otázka času a tréninku.

Vy tu možnost teď máte!

Za cenu jedné individuální lekce dostanete to, co bych se studenty dělala 5 nebo 7 lekcí:

  1. Pošlu vám 7 různých zadání a link na stažení důležitých frází.
  2. Napíšete 7 textů, všechny vám opravím a pošlu vám k nim komentář s vysvětlením chyb.
  3. V každém e-mailu vám navíc vysvětlím jednu z chyb, které středně pokročilí studenti často dělají.

Objednejte si e-mailový kurz Piš česky! hned teď!

Kurz byl pro mě intenzivní, a líbilo se mi to. Během dvou týdnů bylo sedm úkolů. Úkoly jsou rozmanité: je možnost procvičit si i volné vyprávění, i formálnější typy textu. Líbily se mi úkoly, kde bylo nutno dodržovat strukturu textu, například, dopis příteli nebo reklamace. Teď se v těchto typech textů cítím jistěji. Během kurzu získáš různé příjemné bonusy. Nejpříjemnějším bonusem byla malá sbírka užitečných základních frází pro mluvení a psaní, je to prosté "must have". Ještě během kurzu jsem začala chápat významové odstíny českého jazyka. Teď je pro mě to mimořádná radost a hlavní zájem, když začínám chápat rozdíl, například, mezi dvěma velmi podobnými frázemi.
Raya Chernykh

Máte otázku?

  • Chci psát, ale nemám čas. Mám se do kurzu přihlásit?
  • Ano! Na sedm úkolů máte dva týdny kurzu a jeden bonusový týden navíc, celkem tedy tři týdny. Celý kurz je on-line, vše probíhá formou e-mailů. Nikam nemusíte chodit. Můžete psát kdy chcete a kde chcete. Přibližně 4 hodiny času v průběhu tří týdnů si určitě najdete, když budete chtít 🙂
  • Nechci jít na zkoušku, je kurz pro mě?
  • Ano! V kurzu sice píšeme texty, které jsou někdy u zkoušek, ale jsou to typy textů, které se používají všude (proto také jsou i u zkoušek). Píšete někdy v češtině e-maily, dopisy, SMS? Pak je kurz pro vás!

Máte otázku?

Napište mi na e-mail: mateotazku@czech-time.cz.

Ráda Vám odpovím!