Jak v roce 2021 konečně začít dobře mluvit česky?

 

Webinář zdarma

 

Pondělí 8. února od 18:00

Učíte se už dlouho česky, ale pořád nemluvíte tak, jak byste chtěli?

Rozumíte česky, ale když máte něco říct, je to pro Vás problém?

Jste nervózní, když mluvíte česky, a máte strach, že děláte moc chyb?

Tyhle problémy asi řešíme všichni, když se učíme cizí jazyk. Dobrá zpráva je, že všechny tyhle problémy mají řešení. Když chcete umět dobře mluvit česky, musíte hodně mluvit česky. Je to jednoduché i těžké současně. Chce to jen trénink. Hodně tréninku.

Nemám pro Vás žádnou zázračnou nebo instantní metodu, která Vás naučí mluvit česky za dva týdny. Ale mám pro Vás několik tipů, jak trénovat mluvení každý den, i když jste na to třeba sami, nemáte moc času nebo peněz.

 

 

Co Vás na webináři čeká?

  1. Tipy na to, jak se na mluvení připravit. Co můžete dělat a trénovat, když se na mluvení ještě úplně necítíte? Jakými aktivitami doplnit Váš trénink mluvení, aby to mělo smysl?
  2. Jak trénovat mluvení, když jste na to sami? Tip pro introverty a samouky.
  3. Méně je někdy více. Jak začít mluvit pomalu, ale jistě? Aneb skládáme větu za větou.
  4. Jak a kde můžete konverzovat?
  5. Tip pro nejpokročilejší z pokročilých - ladíme detaily.
  6. Jak Vám s mluvením může pomoct Czech Time?

Proč se registrovat na webinář se mnou?

Jmenuji se Lenka Suchomelová a češtinu pro cizince učím víc než deset let. Vím, že každý student si musí najít svou vlastní cestu, jak se učit česky. Každý jsme jiný. Jsou ale některé principy a metody, které fungují pro všechny. Věřím, že nejdůležitější je to, aby vás učení bavilo, měli jste v něm systém a používali efektivní metody. Když splníte tyhle tři věci, česky se naučíte.

Já vás mluvit nenaučím, to se musíte naučit jen Vy sami. Ale moc ráda Vám ukážu různé možnosti a efektivní způsoby, jak na to, aby Vás to nestálo moc času ani peněz, a hlavně, aby Vás to bavilo. 

 

Přestaňte být nervózní a začněte mluvit česky s radostí!