Pinterest

Czech Time

-

  Konverzační klub

Chcete lépe mluvit a psát česky?

 • Chcete lépe psát česky, ale nevíte, jak to udělat?
 • Chcete lépe mluvit česky, ale nemáte s kým?
 • Potřebujete se zlepšit v češtině, ale nemáte čas chodit na kurzy?
 • Připravujete se na zkoušku, ale nechcete platit individuální lekce?

Přidejte se do našeho

Czech Time - Konverzačního klubu!

Proč má smysl být v Czech Time - Konverzačním klubu?

Protože víte, že když chcete dobře psát a mluvit česky, musíte hodně psát a mluvit česky. A v klubu vám s tím pomůžu každý den. :-)

 

 

Každý člen klubu má k dispozici tarif Premium v aplikaci Vocabulary Miner na učení slovíček zcela ZDARMA.

Protože stačí, když češtině dáte 10 až 20 minut vašeho času denně a za pár týdnů uvidíte, že je vaše čeština o hodně lepší!

 

 

Pro členy klubu připravuji speciální akce a slevy na ostatní kurzy a produkty Czech Time.

Protože se můžete učit česky s dalšími cizinci, kteří jsou na tom stejně jako vy. Nemusíte se bát, že uděláte chybu, všichni je děláme. Díky našim chybám můžeme růst! :-)

 

 

Každý měsíc soutěžíme o nejaktivnějšího člena/členku klubu. Vítěz/vítězka získává odměnu. 

Proč se učit česky se mnou?

Jmenuji se Lenka Suchomelová a češtinu pro cizince učím více než deset let. Vím, že studenti mají často problém se psaním a mluvením v češtině. Většinou jen proto, že nemají s kým to trénovat nebo nevědí jak.

Proto vznikl Czech Time - Konverzační klub. Nemusíte nikam chodit a můžete mluvit a psát česky každý den tak moc, jak budete chtít. 

V Czech Time - Konverzačním klubu chci být vaší průvodkyní, kamarádkou i lektorkou :-) 

 

Jak to celé funguje?

 • Jednou týdně se setkáváme na ZOOMu a konverzujeme 60 minut virtuálně, ale naživo. Ve skupině je max. 6 studentů.
 • Každé dva týdny máme jedno téma.
 • Ke každému tématu přidávám otázky, kvízy, vtipy, písničky, citáty, videa, články...
 • Děláme gramatiku - získáte prezentace, grafiky, cvičení.
 • Učíme se slovíčka - ke každému tématu dostanete sadu slovíček v PDF a také ke stažení v aplikaci Vocabulary Miner.
 • Vy odpovídáte na otázky, diskutujete, komentujete (píšete komentáře nebo nahráváte videa, jak chcete), samozřejmě můžete taky přidávat posty nebo otázky k tématu.
 • Já opravuju vaše chyby a diskutuju s vámi.
 • Všechno děláme spolu. Děláme to, co potřebujete, co je pro vás důležité, co používáte.
 • Když nemáte čas, můžete napsat jednu větu. Když máte času víc, můžete napsat 10 vět, je to jen na vás. Když opravdu každý den napíšete jednu hezkou českou větu a budete pracovat se svými chybami, uvidíte, že za měsíc bude vaše čeština o hodně lepší! :-)

Takovou formu učit se cizí jazyk bych vřele doporučila všem...

Chech Time je skvělý nápad, který jsem objevila na facebooku. Hned mě zaujal koncept, takže jsem do toho šla a takovou formu učit se cizí jazyk bych vřele doporučila všem-nejste zavázán být někam v určitým času, nemusíte být předem připraven, je to jednoduché, zabírá vám tolik času, kolík jste ochoten tomu věnovat a zároveň je skvělá příležitost zdokonalit a rozšířit své jazykové znalosti, naučit se přesně to co byste chtěl a co vás konkretně zajímá a poskytuje možnost seznámit se s zajímavými lidmi.
Aleksandra Nentcheva

Je Czech Time V. I. P. klub pro Vás?

 • Umíte už trochu nebo více česky (máte asi level B1, B2, C1)?
 • Chcete se učit přirozeně bez učebnic?
 • Chcete si udržet svou úroveň (level) češtiny?
 • Nemáte možnost s někým mluvit nebo si psát česky?
 • Jste rádi, když se můžete učit kdy chcete, kde chcetejak moc chcete?
 • Jste ve stresu, když mluvíte před lidmi, ale potřebujete mluvit česky?
 • Chcete mluvit a psát česky, bavit se, pracovat na své češtině a současně být v klidu doma u kávy?

Člověk si vždycky najde chvíli na nějakou konverzaci v klubu, a když ta konverzace je zajímavá, tak stráví v klubu více času a přitom s radostí a užitkem.

Proč Lenčin konverzační klub má název Czech Time V.I.P. klub? Za prvé tady se cítíte na začátku jako oblíbený host a pak jako doma, protože Lenka poskytuje možnost psát do skupiny kdykoli a kdekoli, vždycky docela rychle reaguje na Váš komentář (když jste sova, oceníte to 🙂, dává zpětnou vazbu, klade zajímavé otázky. Za druhé Lenka se vždycky ptá, co byste chtěli dělat navíc. Třeba poslední dobou máme konverzace přes Zoom, což pomáhá nejen se zlepšovat v mluvené češtině, a i seznamovat se lépe s členy klubu, kteří obvykle pochází z různých zemí. Také píšeme diktáty, přidáváme slova k známým českým písničkám, probíráme přísloví a tak dále. Člověk si vždycky najde chvíli na nějakou konverzaci v klubu, a když ta konverzace je zajímavá (jako obvykle u nás bývá), tak stráví v klubu více času a přitom s radostí a užitkem 🙂. Doporučuju Klub všem, kdo se chce pořád zlepšovat v češtině.
Olga Dolga

Kolik to bude stát?

Členství v Czech Time - Konverzačním klubu stojí do konce ledna 450 Kč na jeden měsíc.

Od 1. února zdražuji na 950 Kč za měsíc. Pokud vstoupíte do konce ledna, cena 450 Kč za měsíc Vám zůstane tak dlouho, jak dlouho v klubu budete.

Za cenu jedné individuální lekce teď získáte 4 hodiny konverzace, celý měsíc podpory, lektorování a motivace ke studiu každý den!

 

Je to určitě vhodná pro samouky jako já a taky pro studenty, kteří nemají moc času.

Přidala jsem se do této skupiny, protože bydlím dáleko a téměř nikdy potkám lidi mluvící česky, ani jsem už neměla žádného učitele. Zatím splnila skupina moje očekávání výborně 😊, dlouho jsem se učila sama, teď je prostě nádherné mít učitelku, která mě odpovídá a neunavně opraví moje chyby! Jsem opravdu spokojená 😀. Mám ještě mnoho, mnoho otázek o češtině, o gramatice, o slovech atd., abych Tě nebombardovala otázkami 😆. Komu můžu skupinu doporučovat? Není to asi pro začátečníky, ale je to určitě vhodná pro samouky jako já a taky pro studenty, kteří nemají moc času 😍.
Maarika Vaara

 

 

Máte otázku?

Chcete se na něco zeptat? Pište na: mateotazku@czech-time.cz.

Těším se na vás!

Lenka Suchomelová