Czech Time
-
  Konverzační klub

Chcete lépe mluvit a psát česky?

V TUTO CHVÍLI JE KONVERZAČNÍ KLUB ZAVŘENÝ. CHCETE, ABYCH VÁM NAPSALA, AŽ BUDU KLUB ZNOVU OTVÍRAT? ZAPIŠTE SE NA ČEKACÍ LISTINU (WAITING LIST). BUDETE PRVNÍ, KDO BUDE VĚDĚT O TOM, ŽE JE KLUB ZNOVU OTEVŘEN!

 • Chcete lépe psát česky, ale nevíte, jak to udělat?
 • Chcete lépe mluvit česky, ale nemáte s kým?
 • Potřebujete se zlepšit v češtině, ale nemáte čas chodit na kurzy?
 • Připravujete se na zkoušku, ale nechcete platit individuální lekce?

Přidejte se do našeho

Czech Time - Konverzačního klubu

a začněte mluvit česky plynule a s radostí každý den! 

Proč má smysl být v Czech Time - Konverzačním klubu?

Protože víte, že když chcete dobře psát a mluvit česky, musíte hodně psát a mluvit česky. A v klubu vám s tím pomůžu každý den. 🙂

 

 

Každý člen klubu má k dispozici tarif Premium v aplikaci Vocabulary Miner na učení slovíček zcela ZDARMA.

Protože stačí, když češtině dáte 10 až 20 minut vašeho času denně, a za pár týdnů uvidíte, že je vaše čeština o hodně lepší!

 

 

Nemusíte se bát, že uděláte chybu, všichni je děláme. Díky našim chybám můžeme růst! 🙂

Protože se můžete učit česky s dalšími cizinci, kteří jsou na tom stejně jako vy. Najdete si nové kamarády.

 

 

 

Každý měsíc soutěžíme o nejaktivnějšího člena/členku klubu. Vítěz získává odměnu. 

Proč je Maryna v Konverzačním klubu Czech Time?

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Proč se učit česky se mnou?

Jmenuji se Lenka Suchomelová a češtinu pro cizince učím více než deset let. Vím, že studenti mají často problém s mluvením a psaním v češtině. Většinou jen proto, že nemají s kým to trénovat nebo nevědí jak.

Proto vznikl Czech Time - Konverzační klub. Nemusíte nikam chodit a můžete mluvit a psát česky každý den tak moc, jak budete chtít. 

V Czech Time - Konverzačním klubu chci být vaší průvodkyní, kamarádkou i lektorkou 🙂 

 

Jak to celé funguje?

 • Jednou týdně se setkáváme na ZOOMu a konverzujeme 60 minut virtuálně, ale naživo. Ve skupině je max. 6 studentů.
 • Můžete se zapojit do MINIKONVERZACÍ - každý den si voláte s dalším studentem z Konverzačního klubu a mluvíte spolu česky 10 minut.
 • Každé dva týdny máme jedno téma.
 • Ke každému tématu přidávám otázky, kvízy, vtipy, písničky, citáty, videa, články...
 • Děláme gramatiku - získáte prezentace, grafiky, cvičení.
 • Učíme se slovíčka - ke každému tématu dostanete sadu slovíček v PDF a také ke stažení v aplikaci Vocabulary Miner.
 • Vy odpovídáte na otázky, diskutujete se mnou a ostatními studenty, komentujete (píšete komentáře nebo nahráváte videa, jak chcete), samozřejmě můžete taky přidávat posty nebo otázky k tématu.
 • Já opravuju vaše chyby v každém komentáři.
 • Čím víc jste AKTIVNÍ, tím víc se naučíte. Proto každý měsíc vyhlašujeme nejaktivnějšího člena skupiny, který dostane češtinářskou odměnu.
 • Všechno děláme spolu. Děláme to, co potřebujete, co je pro vás důležité, co používáte.
 • Můžete studovat češtinu ve skupině skvělých lidí z celého světa. Dozvíte se nové informace a možná najdete i nové přátele. 😉
 • Když nemáte čas, můžete napsat jednu větu. Když máte času víc, můžete napsat 10 vět, je to jen na vás. Když opravdu každý den napíšete jednu hezkou českou větu a budete pracovat se svými chybami, uvidíte, že za měsíc bude vaše čeština o hodně lepší! 🙂
 • Pro nové členy pořádám jednu speciální on-line schůzku (60 minut přes Zoom), kde si společně ukážeme, co a jak v klubu funguje, co kde najdete a co všechno můžete využít. Současně se můžete zeptat na všechno, co vám není jasné.

 

„Takovou formu učit se cizí jazyk bych vřele doporučila všem...“

 

Chech Time je skvělý nápad, který jsem objevila na facebooku. Hned mě zaujal koncept, takže jsem do toho šla a takovou formu učit se cizí jazyk bych vřele doporučila všem-nejste zavázán být někam v určitým času, nemusíte být předem připraven, je to jednoduché, zabírá vám tolik času, kolík jste ochoten tomu věnovat a zároveň je skvělá příležitost zdokonalit a rozšířit své jazykové znalosti, naučit se přesně to co byste chtěl a co vás konkretně zajímá a poskytuje možnost seznámit se s zajímavými lidmi.
Aleksandra Nentcheva

 

 

 

 

 

 

 

 

„Diky Konverzacnímu klubu čtu a pišu v češtině každý den, a jde to lepe a lepe.“

Diky Konverzacnímu klubu čtu a pišu v češtině každý den, a jde to lepe a lepe. Taky pomáhá mě různé cvičení, které dostáváme často. A ještě konverzace v zoomu s jinými lidí je to napzosto skvěle! Děkuji Lence mockrat!
Lyudmila Popova

 

„Za poslední měsíc jsem mluvil více česky než kdykoli předtím.“

Dobrá zpráva je že za poslední měsíc jsem mluvil více česky než kdykoli předtím. 🙂 Tento týden jsem měl skvělé zkušenost, kde jsem s kadeřnicí nonstop mluvil česky. To se předtím nestalo.
Tom Smith

 

„Díky kurzu se nebojím mluvit česky.“ 

Každý kurz, vidím, pomáhá. Dnes, když jsem hovořil s klienty ze společnosti, se kterou se znám 5 let, o soukromých věci, jsem již zvládl mluvit česky. Zákazníci byli docela překvapení a zjistili, že teď by přede mnou bude těžké konzultovat během rozhovoru - a udělali to česky. 😀 Právě díky kurzu se nebojím mluvit česky.
Krzysztof Majcher

Je Czech Time Konverzační klub pro Vás?

 • Umíte už trochu nebo více česky (máte asi level B1, B2, C1)?
 • Chcete se učit přirozeně bez učebnic?
 • Chcete si udržet svou úroveň (level) češtiny?
 • Jste rádi, když se můžete učit kdy chcete, kde chcetejak moc chcete?
 • Jste ve stresu, když mluvíte před lidmi, ale potřebujete mluvit česky?
 • Chcete mluvit a psát česky, bavit se, pracovat na své češtině a současně být v klidu doma u kávy?
 • Láká vás komunita studentů češtiny z celého světa?

„Člověk si vždycky najde chvíli na nějakou konverzaci v klubu, a když ta konverzace je zajímavá, tak stráví v klubu více času a přitom s radostí a užitkem.“

 

Proč Lenčin konverzační klub má název Czech Time V.I.P. klub? Za prvé tady se cítíte na začátku jako oblíbený host a pak jako doma, protože Lenka poskytuje možnost psát do skupiny kdykoli a kdekoli, vždycky docela rychle reaguje na Váš komentář (když jste sova, oceníte to 🙂, dává zpětnou vazbu, klade zajímavé otázky. Za druhé Lenka se vždycky ptá, co byste chtěli dělat navíc. Třeba poslední dobou máme konverzace přes Zoom, což pomáhá nejen se zlepšovat v mluvené češtině, a i seznamovat se lépe s členy klubu, kteří obvykle pochází z různých zemí. Také píšeme diktáty, přidáváme slova k známým českým písničkám, probíráme přísloví a tak dále. Člověk si vždycky najde chvíli na nějakou konverzaci v klubu, a když ta konverzace je zajímavá (jako obvykle u nás bývá), tak stráví v klubu více času a přitom s radostí a užitkem 🙂. Doporučuju Klub všem, kdo se chce pořád zlepšovat v češtině.
Olga Dolga

Kolik to bude stát?

Členství v Czech Time - Konverzačním klubu stojí 

950 Kč na jeden měsíc

(to je 31 Kč za den). 

Za cenu dvou individuálních lekcí tak získáte 4 hodiny konverzace s lektorkou, několik hodin konverzace s dalšími studenty, přístup k množství materiálů, celý měsíc podpory, lektorování a motivace ke studiu každý den!

POZOR! Do klubu můžete vstoupit pouze do pátku 7. ledna.  

 

 

 

„Každý den se objeví něco nového. Je to různorodé a není vůbec nudné.“

V Konverzačním klubu existuje neuvěřitelné množství způsobů, jak procvičit své dovednosti: od poslouchat nové písně a zároven zvládnout gramatiku do - zkontrolovat své skutečné konverzační úroveň s kolegy, a taky napsát diktát/vyluštit křížovku, a td. Každý den se objeví něco nového. Je to různorodé a není vůbec nudné. Lenka, jak nikdo jiný, umí moc delikátně opravit chyby.
Svetlana Tereshkevich

Chcete víc?

Chcete speciální péči? Pak mám pro vás variantu Czech Time - Konverzační klub PREMIUM, kde kromě všeho zméněného výše dostanete navíc:

 1. Individuální konzultaci (60 minut), kde spolu každý měsíc probereme vaše jazykové cíle a možnosti.
 2. Pomůžu vám sestavit jazykový plán, nastavit systém učení tak, abyste využívali Konverzační klub opravdu efektivně a na maximum.
 3. Pravidelně budeme společně kontrolovat, jak vám systém funguje, jestli ho zvládáte udržovat a zda má vaše učení výsledky.
 4. Pokud budete potřebovat, pošlu vám další doplňkové materiály.

To je ono!

 

 

Máte otázku?

Chcete se na něco zeptat? Pište na: mateotazku@czech-time.cz.

Těším se na vás!

Lenka Suchomelová